O autorze
W magazynie "Finelife" pod redakcją Lidii Popiel pisze o modzie, sztuce, designie i dobrym życiu. Fotografuje, rysuje, filmuje i inspiruje się "Street Fashion". Ostatnie publikacje: "Wysokie Obcasy"- sesja z Anią Rusowicz, "Hiro", "Cosmopolitan", "Streetmag". Śpiewa w electro- clashowym zespole "Yummy Cake". Współpracuje jako fotograf i copywriter z markami modowymi i pismami lifestylowymi. Jako artystka ciągle poszukuje ładnych kadrów, ciekawych ludzi, smaków i kolorów.

LOVISA BURFITT

http://www.lovisaburfitt.com/
Francuskie, szykowne elegantki. Smukłe kobiety na swoich „high heels", a wszystko stworzone jednym pociągnięciem piórka.Poczuć ducha i energię miasta, które od zawsze inspiruje wszystkie fashionistki? To właśnie Paryż stanowi tło rysynków Lovisy Burfitt.

Francuskie, szykowne elegantki. Smukłe kobiety na swoich „high heels". Wyrafinowane divy z piórami na głowie używające pomadek Chanel, oczywiście w kolorze intensywnej czerwieni. Cienka, lekka kreska, odrobina tuszu i akwareli po to, aby wyczarować sylwetkę modnisi haute couture. Lovisa Burfitt to znane nazwisko na rynku mody. Jej ilustracje znajdują się w najważniejszych magazynach: „Vogue”, „Elle”, „Sunday Times”, „Glamour”, „Grazia”. To właśnie jej charakterystyczne, jakby niedbałe, pociągnięcia piórkiem reklamują pomadki Rouge Chanel. Na stronie artystki można zakupić także kolekcję kubków i talerzy z jej nadrukami, oraz plakaty i koszulki. Więcej o Lovisie Burfitt na stronie magazynu Finelife - "Cudowny świat Lovisy Burfitt".


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...